Angajam Agent de Vanzari

Daca ai abilitati excelente de organizare, comunicare si negociere, te asteptam la noi in echipa, pe un post de agent de vanzari!

Cautam o persoana ambitioasa, perseverenta, spontana si cu imaginatie, din Bucuresti/Ilfov. E nevoie si de ceva experienta in domeniul vanzarilor si de o buna dispozitie!

Trimite CV-ul tau pana la data de 20 februarie 2015, la adresa de e-mail vanzari@itsybitsy.ro.

Responsabilitati:

  • Contactarea clientilor, prezentarea ofertei si negocierea contractelor;
  • Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii; Fidelizarea clientilor;
  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti noi in vederea largirii portofoliului de clienti;
  • Prospectarea pietei comerciale; Mentinearea bazei de date cu potentialii clienti;
  • Negocierea si verificarea derularii contractelor comerciale cu clientii, respectarea conditiilor contractuale;
  • Raportarea activitatii zilnice/saptamanale.

Oferta:

  • lucrul intr-o echipa tanara;
  • atmosfera de lucru placuta;
  • telefon, laptop, pranz asigurat;
  • salariu: parte fixa + comision + bonusuri pentru performanta.

Candidatul ideal:

  • Sa aiba experienta in domeniul vanzarilor directe B2C si/sau B2B, minim 12 luni;
  • Abilitati excelente de organizare, comunicare si negociere;
  • Orientare catre castiguri mari, direct corelate cu munca prestata;
  • Ambitie si perseverenta;
  • Spontaneitate si imaginatie;
  • Cunostinte operare PC;
  • Disponibilitate pentru deplasari;
  • Experienta in vanzari de publicitate, creativitate, rezistenta la stress;
  • Serios, entuziast, motivat, perseverent, optimist, disciplinat;
  • Disponibilitate pentru program prelungit;
  • Atitudine pro-activa, gandire pozitiva, orientare catre clienti si rezultate;
  • Constituie un avantaj important experienta in vanzari publicitate radio;

Mentiuni Speciale: Permis Auto

Candidaturile incompatibile nu vor fi luate in considerare pentru urmatoarea etapa a procesului de recrutare.

2 comentarii la „Angajam Agent de Vanzari”

  1. Buna ziua,
    Ma intereseaza acest job si as dori mult sa fac parte din echipa itsybitsy.
    La ce adresa de mail as putea lasa un cv sau eventual chiar sa vin la un interviu?
    Multumesc.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

s